Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

12 Mayıs 2021 13:27 Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği 138

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği olarak başta esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere Türk ve İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ederiz.

Pandemi nedeniyle zorlu günler yaşıyoruz. İki yıldır her kesim bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor. Özellikle esnaf ve sanatkarlarımız. Mübarek Ramazan ayının büyük bölümünü esnaf ve sanatkarımız  tam kapanmayla birlikte  dükkanlarını açmadan, tezgahlarını kurmadan, atölyelerini çalıştırmadan, kontak çevirmeden geçirdi.

Bayrama buruk giriyoruz. Ancak üstesinden geleceğiz. Yeniden müşterilemizle buluşacağız. Yeniden alın teri ile helal paralarımızı kazanacağız.

İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya yönelik siyonist saldırıları kınadığımızı Filistin'in işgal edilmiş topraklarına bir an önce geri kavuşmasını dileriz.

Böyle bir dönemde idrak ettiğimiz Ramazan Bayramımızı tebrik ediyoruz. Birbirimizle kenetlendiğimiz bayramların eksik olmamasını temenni ederiz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği

Yukarı Öveçler Mah.1315 Cad. Can Apt No:7/1 ANKARA Dernek Kodu 06 141 169 Başkent VD 3220929794
06460 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.